V súčasnosti sú informácie základným kameňom úspechu každej modernej spoločnosti. Práve výpočtová technika a internet v sebe spájajú obrovský potenciál rýchlych a kvalitných informácií pre Vás, ale aj pre Vašich potencionálnych zákazníkov.

Poskytujeme poradenstvo v oblasti elektrotechniky a elektroniky, komplexné služby v oblasti predaja výpočtovej techniky, kancelárskej techniky a profesionálneho webdesignu. Poskytujeme služby v oblasti webhostingu, registrácie domén a komplexných e-mailových služieb.

Ponúkame Vám vytvorenie multimediálnych prezentácií, ako aj spracovanie podkladov pre výrobu kompaktných diskov (CD, mini CD, CD vizitky a DVD) a ich obalov.

SMG s.r.o. je moderná spoločnosť s 19 ročnými skúsenosťami v poskytovaní počítačových služieb a poradenstva. Od svojho vzniku spoločnosť kontinuálne rástla a prešla niekoľkými etapami svojho vývoja.

Rokov skúseností
0

Ako partner Skylink ponúkame pestré programové balíčky Skylink. Vyberte si ten pravý, okrem základných balíčkov si môžete vybrať aj z doplnkových balíčkov s prémiovým obsahom.

Ako partner ESEtu,  ponúkame antivírusovú ochranu Vášho počítača, alebo notebooku, podľa Vašej potreby.

Našim klientom poskytujeme profesionálne služby, orientované na splnenie ich cieľov a očakávaní v oblasti výpočtovej techniky.